Het Paxton team!

Maak kennis met het Paxton Benelux team. Dagelijks staan wij klaar voor al uw toegangscontrole en deurintercom vragen.

Stefan van der Velden

Regional Sales Director Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 61 2861 501
Email: stefan@paxton-benelux.com

Galid Akoucham

Teamleader & Sales Manager Midden & Noord Nederland
Telefoonnummer: +31 (0) 65 7556 705
Email: galid@paxton-benelux.com

Martin van Lingen

Sales Manager Zuid – Oost Nederland & België
Telefoonnummer: +31 (0) 61 2182 953
Email: martin@paxton-benelux.com

Rody van Klaveren

Sales Manager Zuid – West Nederland & België
Telefoonnummer: +31 (0) 61 2861 464
Email: rody@paxton-benelux.com

Debra van der Velden

Admin & Finance Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 61 4203 816
Email: debra@paxton-benelux.com

Arianne Verhaaf

Teamleader Marketing & Events Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: arianne@paxton-benelux.com

Mandy Dekkers

Events Coördinator Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: mandy@paxton-benelux.com

Bas Stoffelen

Marketing Communication Coördinator Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: bas@paxton-benelux.com

Tim Zuiderwijk

Teamleader Technical Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 68 3145 992
Email: tim@paxton-benelux.com

Randy van de Ven

Product administrator & Technical Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: randy@paxton-benelux.com

Jeffrey Rolink

Technical and Sales Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: Jeffrey@paxton-benelux.com

Jordi Snijders

Technical and Sales Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: jordi@paxton-benelux.com

Sem Hoestra

Stagiaire Marketing & Events
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
Email: marketing@paxton-benelux.com

Vacature

Stagiaire Commercieel technisch medewerker

Interesse? Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
of stuur je motivatie en CV naar: admin@paxton-benelux.com