Het Paxton team!

Maak kennis met het Paxton Benelux team. Dagelijks staan wij klaar voor al uw toegangscontrole en deurintercom vragen.

Stefan van der Velden

Director Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: stefan@paxton-benelux.com

Galid Akoucham

Teamleader & Sales Manager Midden & Noord Nederland
Telefoonnummer: +31 (0) 65 7556 705
E-mail: galid@paxton-benelux.com

Ernst van Hulst

Inside Sales Manager Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: support@paxton-benelux.com

Jesper van de Wouw

Sales Manager Zuid – West Nederland & België
Telefoonnummer:+31 (0) 61 2861 464
Email:jesper@paxton-benelux.com

Vincent Ploegaert

Sales Manager Zuid – Oost Nederland & België
Telefoonnummer: +31 (0) 61 2182 953
E-mail: vincent@paxton-benelux.com

Vacature

Sales Manager Midden-Nederland
interesse? admin@paxton-benelux.com

Debra van der Velden

Admin & Finance Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 61 4203 816

Bas Stoffelen

Marketing Communication Coördinator Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: marketing@paxton-benelux.com

Anna-Lee Sommer

Sales & Events Coördinator Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: marketing@paxton-benelux.com

Vacature

Social Media Coördinator Benelux
interesse? admin@paxton-benelux.com

Vacature

Marketing & Events Assistent Benelux
interesse? admin@paxton-benelux.com

Tim Zuiderwijk

Teamleader Technical Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 68 3145 992
E-mail: support@paxton-benelux.com

Randy van de Ven

Product administrator & Technical Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: support@paxton-benelux.com

Jordi Snijders

Technical and Sales Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: support@paxton-benelux.com

Mike Elst

Technical and Sales Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: support@paxton-benelux.com

Vacature

Technical and Sales Support Benelux
interesse? admin@paxton-benelux.com

Olly

Mental Support Benelux
Telefoonnummer: +31 (0) 76 3333 999
E-mail: info@paxton-benelux.com